یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
شرکت شاپرک

دریافت گواهینامه نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات توسط شاپرک

کد خبر: SHP-60561 ساعت انتشار: 07:10 تاریخ انتشار: 1398/06/28

شرکت شاپرک موفق شد گواهینامه نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات مبتنی بر ایزو 27001 را در حوزه امنیت اطلاعات دریافت کند.

به گزارش روابط‌عمومی شاپرک، معاون سامانه‌های امن مرکز مدیریت راهبردی افتا ریاست‌جمهوری در مراسم اعطای این گواهینامه گفت: اعطای گواهینامه‌ها در حوزه امنیت در واقع شروع دور تازه‌ای از مراقبت‌ها، نظارت‌ها و دقت‌نظرها است و از دارندگان این گواهینامه‌ها به خصوص گواهینامه ایزو 27001 که دارای ضوابط و آزمون‌های بسیار سخت‌گیرانه‌ است، انتظار می‌رود این اقدامات را با وسواس و دقتی بیش از پیش ادامه دهند.
وی افزود: خوشبختانه از میان نهادهایی که ما آن‌ها را نهادهای زیرساخت حیاتی قلمداد می‌کنیم، شرکت شاپرک یکی از پیشروترین شرکت‌ها است و به دوستان این شرکت در حوزه امنیت به عنوان مشاور و همکار نگاه می‌کنیم.
علی‌عیدی‌مراد، رییس‌هیأت مدیره شرکت شاپرک نیز در این مراسم ضمن تأکید بر پویایی مقوله امنیت گفت: مهر تأیید افتای ریاست‌جمهوری بر حوزه امنیت شاپرک مایه افتخار، دلگرمی و قوت قلب ما است و امیدواریم این گواهینامه زمینه‌های همکاری و تبادل تجارب را بیش از پیش میان شاپرک و افتا فراهم آورد.
به گفت وی «شاپرک امانت‌دار پول مردم در شبکه پرداخت است و همه همکاران ما این امانت‌داری را مسئولیتی بزرگ و در عین حال افتخاری بزرگ‌تر می‌دانند».
محسن قادری، مدیرعامل شاپرک نیز گفت: اگرچه امنیت صد در صدی و کامل دست نیافتنی است اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بالاترین و بهترین کیفیتی‌ را که با اتکا به توان، دانش و دارایی‌های بومی می‌توان فراهم کرد با تلفیق تجارب موفق جهانی در خدمت افزایش روز به روز سطح امنیت در شبکه پرداخت کشور در آوریم.
گواهینامه ایزو 27001 یکی از معتبرترین گواهینامه‌های حال حاضر در حوزه امنیت اطلاعات است که مرکز مدیریت افتای ریاست‌جمهوری در حوزه زیرساخت‌های حیاتی متولی بررسی احراز شرایط اعطای آن به زیرساخت‌های حیاتی در کشور است.

                                                                 Z

دسته بندی: اخبار