یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
شرکت شاپرک

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی؛ تیم‌های حاضر در جام ورزشی شاپرک، رقبای خود را شناختند

کد خبر: SHP-11045 ساعت انتشار: 08:11 تاریخ انتشار: 1398/05/07
با برگزاری مراسم قرعه‌کشی؛ تیم‌های حاضر در جام ورزشی شاپرک، رقبای خود را شناختند

مراسم قرعه‌کشی مسابقات جام ورزشی شاپرک امروز با حضور نمایندگان تیم‌های حاضر در جام برگزار و جدول زمان‌بندی مسابقات مشخص شد.

به گزارش روابط‌عمومی شاپرک، ظهر دیروز با حضور نمایندگان تیم‌های حاضر در جام شاپرک، مراسم قرعه‌کشی مسابقات در رشته‌های فوتسال، والیبال، دارت، داژبال و تنیس روی‌میز در هر دو دسته آقایان و بانوان انجام شد و تیم‌های حاضر،  رقبای خود را شناختند.

داوود همتی، رییس کمیته برگزاری جام شاپرک در این مراسم گفت: این مسابقات با حضور 61 تیم از آقایان و بانوان شاغل در شرکت‌های فعال و مرتبط با حوزه پرداخت الکترونیک در رشته‌های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دارت و داژبال برگزار می‌شود. خوشبختانه استقبال بسیارخوبی از مسابقات انجام شده و تعداد تیم‌ها و علاقمندان به حضور در مسابقات قابل توجه است به گونه‌ای که چهار ورزشگاه در نقاط مختلف تهران برای برگزاری جام تدارک دیده شده است.

گفتنی است، اولین دوره مسابقات ورزشی با عنوان «جام شاپرک» همزمان با سالگرد تأسیس این شرکت و با حضور تیم‌هایی از شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت الکترونیک و رسانه‌های تخصصی مرتبط دهم مرداد تا هشتم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

معاون اداری و مالی شاپرک در تشریح اهداف برگزاری این جام نیز گفت: یکی از راهبردهای کلان شاپرک به عنوان نهاد متولی حوزه پرداخت الکترونیک در ایران، انسجام‌بخشی بیشتر میان بازیگران و ذینفعان این شبکه است چرا که این انسجام قطعا به ارائه خدمات متنوع‌تر و بهتری به جامعه و کاربران این ابزارها منجر می‌شود. بر همین اساس هیأت‌مدیره شرکت تأکید دارد، شاپرک علاوه بر ایفای نقش ناظر دقیق و رگولاتور غیرقابل نفوذ در این شبکه که لازمه حفظ حقوق کاربران ابزارهای پرداخت است، برای تمامی بازیگران، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و ارائه‌دهندگان این خدمات، نقشی حمایتگر و هدایت‌گر نیز ایفا کند.

همتی ادامه‌داد: ازجمله برنامه‌هایی که از سوی هیئت‌مدیره شرکت در سال 98 و به مناسبت سالگرد آغاز به کار شرکت تصویب و در دستور کار قرارگرفته، برگزاری « اولین جشنواره ورزشی شاپرک» است. این مسابقات که با حضور تیم‌هایی از شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک و شرکت‌های گروه ملی انفورماتیک در رشته‌های فوتسال، والیبال، داژبال، تنیس روی‌میز و دارت در دو رسته مردان و زنان برگزار می‌شود و فارغ از جنبه‌های معمول برگزاری این‌گونه مسابقات به دنبال تقویت حس مشترک میان کارکنان این شرکت‌ها با قرار دادن آن‌ها در فضاها و موقعیت‌هایی متفاوت از شرایط کاری است.

بنابراین گزارش پس توضیحات رییس کمیته برگزاری جام، مراسم قرعه‌کشی برگزار شد که نتایج را می توانید در فایل پیوست زیر دریافت نمایید.